ТЯГИ ДАТЧИКІВ ПОЛОЖЕННЯ КУЗОВА

Датчик положення кузова є елементом системи управління фар головного світла, а для автомобілів з пневматичною підвіскою - управління пневмостійки. Датчик коректора фар (датчик автокоректора фар) - це механізм автомобіля, який відповідає за оптичне положення фар щодо дороги.

Несправність датчиків призводить до неправильної роботи даних систем.

У разі виходу з ладу датчика фари автомобіля опускаються в нижнє положення, а у автомобілів з пневмопідвіскою - пневмостійки регулюються на різну висоту або автомобіль «падає» на одну сторону. Якщо сталася така поломка, виробник передбачив заміну датчика в зборі, вартість якого (в залежності від марки і моделі автомобіля) коливається від 200 до 400 доларів.

Тяга датчика положення кузова

Найпоширенішим видом поломки є вихід з ладу тяги датчика положення кузова, при цьому датчик залишається справним. Несправність виявляється різко і діагностується візуальним оглядом тяг. Якщо на Вашому автомобілі сталася поломка тяги, Ви можете замовити нову деталь у нас, що істотно знизить бюджет на ремонт.

Датчик положення кузова

Наступним видом поломки є вихід з ладу самого датчика. Несправність виявляється поступово, характерна нестабільна робота системи. Якщо при візуальному огляді вдається визначити поломку датчика (і за умови, що всі тяги цілі, навіть якщо їх заклинило), несправність відноситься до електронної частини системи. Для діагностики роботи датчика і виявлення поломок є свої методи і пристосування.

Найпоширеніші причини поломки датчика: окислилися контакти в місці з'єднання датчика/проводки; вийшли з ладу з'єднувальні елементи в місці з'єднання датчика/проводки; або поломка самого датчика. Ми пропонуємо окремо датчики практично для всіх автомобілів. Заміна датчика (а не всієї деталі в зборі) істотно заощаджує бюджет на ремонт автомобіля.

На нашому сайті Ви можете купити тяги датчиків рівня положення кузова, датчики рівня положення кузова або датчики в зборі на будь-які автомобілі Toyota, Mazda, Mitsubishi, Honda, Lexus, Nissan, Infiniti, Acura, Subaru та ін.

 

Більше відео про тяги датчиків і датчики рівня кузова на нашому Youtube каналі